Наші послуги

ctSoft Studio – це студія дизайну та Інтернет-технологій. Ми знаходимося в Києві, але це не заважає нам мати клієнтів у різних містах України та за кордоном, адже за сучасних технологій відстань не становить перешкод для продуктивного спілкування і співробітництва, особливо в таких сферах, як веб-дизайн і розробка сайтів. Тому якщо ви маєте твердий намір отримати найкраще онлайн рішення, яке приведе вас до успіху, - лише дайте нам про це знати.

Що саме ми робимо:

Створення сайтів

Розробка або створення сайтів є дуже багатозначним поняттям у наш час. Так кажуть як ті, хто робить усе вручну, так і ті, хто налаштовує шаблонний дизайн у конструкторі. Саме тому ми хочемо приділити увагу тому, які конкретні кроки робитимуться нами при роботі над вашим проектом і які варіанти ми можемо запропонувати. Детальніше про це ви можете почитати у розділі, цілком присвяченому темі розробки сайтів.

Е-комерція

Створення онлайн ресурсів для успішного ведення електронної комерції.

Кожен продавець фізичного або віртуального товару чи продукту хоче мати можливість вигідно це продавати, а для цього потрібні грамотно та професійно створені інструменти в яких буде продумана кожна дрібниця. Інтернет-рішення, яке можна легко інтегрувати у ваші бізнес-процеси, дозволить відкрити нові ринки збуту і підвищити вашу ефективність. Що і як саме ми можемо для вас зробити, читайте у розділі про електронну комерцію.

Дизайн

Дизайн - це не просто набір графічних елементів, це враження, яке ви прагнете створити, це історія, яку ви розповідаєте вашим клієнтам, партнерам і покупцям, емоція, яку ви хочете до них донести. Тому найкраще, що ви можете зробити для свого бізнесу, - це звернутись до тих, хто захоче разом із вами працювати над вашою історією, хто не лише вислухає та зрозуміє вас, але й знайде спосіб передати ваші ідеї іншим.

Запрошуємо вас детальніше ознайомитися з нашими можливостями і пропозиціями в розділі дизайн.

Веб-дизайн

Поняття веб-дизайну розширюється та доповнюється новими ідеями й технологіями майже щодня, але найбільш звичними і розповсюдженими залишаються дизайн особистих і бізнес сайтів, Інтернет-магазинів, каталогів, порталів, онлайн галерей, а також створення рекламних банерів. Детальніше про те, як ми можемо зробити ваш проект привабливим і зручним в користуванні читайте в розділі про веб-дизайн.

Графічний дизайн

Ми вважаємо, що набагато зручніше працювати з однією компанією, в якій вас розуміють, з якою у вас є історія стосунків, заснованих на довірі. Тому на додачу до веб-дизайну й розробки ми пропонуємо своїм клієнтам і послуги графічного дизайну, в тому числі:

Перейти в розділ графічний дизайн.

(044) 587-7149 Більше ніж сайти

Вибір послуги

Швидке замовлення

Для розміщення замовлення чи отримання додаткової інформації заповніть, будь-ласка, форму

Ім'я

E-mail

Телефон (за бажанням)

Повідомлення

Укр / Eng