«Asgard» - курси французької в Києві

Нам, в ctSoft Studio, завжди приємно працювати з тими, хто небайдужий до своєї справи, саме тому розробка сайту для курсів французької мови «Asgard» принесла всім велике задоволення.

Курси «Asgard» - це чудова нагода для всіх бажаючих вивчити або вдосконалити знання французької мови на приватних індивідуальних уроках чи заняттях в міні-групах із кваліфікованим викладачем - носієм мови. На курсах французької мови «Asgard» ви не лише отримаєте теоретичні знання та поповните свій словниковий запас. Ви набудете неоціненні практичні навички й назавжди позбудетесь проблем у спілкуванні французькою мовою!

Унікальна послуга, яку можна отримати лише на курсах «Asgard» - це професійна підготовка вашого резюме і репетиція співбесіди французькою мовою. За декілька годин ви пройдете детальний інструктаж і зможете прорепетирувати співбесіду в умовах наближених до реального інтерв’ю у посольстві, при вступі до учбового закладу чи працевлаштуванні.

Однією з основних вимог до веб-дизайну була простота, тому для того, щоби користувач одразу розумів де він знаходиться і що йому пропонують, було застосовано символи зі стійкими асоціаціями - Франція та навчання. Кольори сайту відповідають кольорам французького прапору: синій, білий та червоний, що робить його яскравим і наповнює енергією.


www.asgard-frenchlessons.com

« Попередній проект Повернутися до портфоліо Наступний проект »
1   2  
(044) 587-7149 Більше ніж сайти

Швидке замовлення

Для розміщення замовлення чи отримання додаткової інформації заповніть, будь-ласка, форму

Ім'я

E-mail

Телефон (за бажанням)

Повідомлення

Укр / Eng