Центр перекладів «Alfa-Vit»

Одна із перших робіт нашої студії - веб-сайт, розроблений і зверстаний вручну "з нуля" в далекому 2007 році, коли максимальна роздільність моніторів сягала 1024х768 пікселів. Закруглені форми, креативне рішення для відображення сторінок у вигляді аркушів паперу, кольорове маркування розділів і зручна навігація, зробили цей сайт унікальним і комфортним у користуванні, а клієнту допомогли виділитися з-поміж конкурентів і справити враження професійної, успішної компанії.

Створення сайту київського центру перекладів «Alfa-Vit»: веб-дизайн, планування, розробка архітектури та навігації сайту, верстка і веб-програмування. Сайт було задумано як повноцінне представництво компанії в Інтернеті для надання вичерпної інформації стосовно послуг, цін, умов співробітництва й оплати, а також для найму персоналу, отримання замовлень та виконання інших важливих бізнес-функцій.

На основі отриманих від клієнта даних було підготовлено контент для всіх розділів трьома мовами (українська, російська, англійська), який було оптимізовано з урахуванням ключових слів. Додатково було надано послуги хостингу, інформаційної та технічної підтримки сайту.


« Попередній проект Повернутися до портфоліо Наступний проект »
1   2  
(044) 587-7149 Більше ніж сайти

Швидке замовлення

Для розміщення замовлення чи отримання додаткової інформації заповніть, будь-ласка, форму

Ім'я

E-mail

Телефон (за бажанням)

Повідомлення

Укр / Eng